KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15522010

nr 1552 2010

Sigrid de Rougemont-Wahlström

(1888-1984), Sverige

Oljemålning, Två Flickor. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juli 2023
kl 19:11:22

16/7 13:46:09 1      Vinnande bud

Sigrid de Rougemont-Wahlström

Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström